top of page

Hizmetler

Turmeks olarak amacımız, toplumda güven oluşturmak ve önemli sorunlara çözüm üretmektir.

Faaliyetinizin büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki konu başlıklarını inceleyebilirsiniz.

Almanya'da Çalışma Başvurusu yapın !
 
 1. Şu anda Türkiye'de mi yaşıyorsunuz? Mesleki nitelikleriniz veya diplomanız var ve Almanya'da uygun bir işe mi girmek mi istiyorsunuz?
   

 2. Halihazırda Almanya'da mı yaşıyorsunuz, Almanya veya Türkiye'de bir yeterliliğe sahipsiniz ve kariyerinizi değiştirmek mi istiyorsunuz?
   

 3. Almanya'da mı yaşıyorsunuz ve sınırsız oturma izniniz var ancak henüz mesleğiniz yok mu?
   

Turmeks A.Ş. aracılığıyla bir iş sahibi olmak daha kolay! Bir işe yerleştirilmek için online başvurunuzu buradan doldurun. Niteliklerinizi ve bilginizi belgeleyen tüm ilgili belgeleri ekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz !

Personel Talebi (İş Veren)


Nitelikli profesyonellerin işe alınmasında sizin yanınızdayız. Orta ve uzun vadede şirketinizdeki açık pozisyonlara uygun niteliklere sahip personel talep formunu doldurmak ister misiniz? O halde üye olun, Online başvuru formu ile personel talebinizi bize iletebilirsiniz.

Pasif
Almanya Dil Eğitimi

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen Almanca seviyeleri, A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olarak 6 seviyedir. Programa katılmak için üye olun ve Almanca dil eğitim programına katılın.

Oryantasyon Eğitimi

İşe yeni başlayan çalışanın, ilk iş gününde en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi “duyarlılık”. İş görüşmesi sırasında tanımlanan işlerin hangilerinden sorumlu olduğu, iş akışları, yöneticisi ve çalışma prensibi, projeler, iş arkadaşları derken uzun bir “acaba” listesi ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

En Popüler Meslek Grupları

Açık pozisyonların sayısı her geçen yıl artıyor ve Almanya’daki işverenler acil bir şekilde (uzman) personel arıyor. Almanya ekonomisinin kalkınması, Almanya dışından gelecek iş gücüne bağlı.

Başvuru Modelleri

Turmeks Özel İstihdam Hizmetleri Anonim Şirketi Almanya'daki Şirketlerindeki açık pozisyonlardaki Personel talepleri ayrıca Almanya'da çalışmak isteyen kişilerin ve dil eğitimi için sunulan tüm detaylı açıklamalar aşağıda belirtilen linkten takip edebilirsiniz.

Tek Tıkla Ödeme

Size özel olarak oluşturulan bağlantı üzerinden, 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi bağlantı üzerinden yapmak isteyen müşterimiz tek tıkla ödeme yapabilirsiniz.

İş Ortağım

“Gelir Ortaklığı Programı ile hedefleriniz kadar kazanç elde edebilir ve kazancınızı sürekli olarak arttırarak kendi hedef kitlenize hizmet veren bir iş kolu oluşturmanızı sağlar.”

İşleyiş Organizasyonu

Ön seçimlerden dil kurslarının organizasyona, Almanya'daki çalışmaların başlamasına kadar tüm işe alımların organizasyonu ve desteği tek bir kaynaktan yapılır. Türkiye, Almanya ve diğer losyonlarda ülke çapında bir ağ ve iş birliği ortakları aracılığıyla, hedeflenen profesyonel personel danışmanlığı, yetiştirmesi gerçekleştirilmektedir. 

Telefon

+90 242 350 07 11

E-Posta

Bağlantı

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram

Çağlayan Mh. 2056 Sk.

White life Apt. 18/9, TR 07230

Adres

bottom of page