top of page

Hizmetler

Turmeks olarak amacımız, toplumda güven oluşturmak ve önemli sorunlara çözüm üretmektir.

Faaliyetinizin büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki konu başlıklarını inceleyebilirsiniz.

Almanya'da Çalışma Başvurusu yapın !
 
  1. Şu anda Türkiye'de mi yaşıyorsunuz? Mesleki nitelikleriniz veya diplomanız var ve Almanya'da uygun bir işe mi girmek mi istiyorsunuz?
     

  2. Halihazırda Almanya'da mı yaşıyorsunuz, Almanya veya Türkiye'de bir yeterliliğe sahipsiniz ve kariyerinizi değiştirmek mi istiyorsunuz?
     

  3. Almanya'da mı yaşıyorsunuz ve sınırsız oturma izniniz var ancak henüz mesleğiniz yok mu?
     

Turmeks A.Ş. aracılığıyla bir iş sahibi olmak daha kolay! Bir işe yerleştirilmek için online başvurunuzu buradan doldurun. Niteliklerinizi ve bilginizi belgeleyen tüm ilgili belgeleri ekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz !

Personel Talebi (İş Veren)


Nitelikli profesyonellerin işe alınmasında sizin yanınızdayız. Orta ve uzun vadede şirketinizdeki açık pozisyonlara uygun niteliklere sahip personel talep formunu doldurmak ister misiniz? O halde üye olun, Online başvuru formu ile personel talebinizi bize iletebilirsiniz.

Pasif
Almanya Dil Eğitimi

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen Almanca seviyeleri, A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olarak 6 seviyedir. Programa katılmak için üye olun ve Almanca dil eğitim programına katılın.

Oryantasyon Eğitimi

İşe yeni başlayan çalışanın, ilk iş gününde en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi “duyarlılık”. İş görüşmesi sırasında tanımlanan işlerin hangilerinden sorumlu olduğu, iş akışları, yöneticisi ve çalışma prensibi, projeler, iş arkadaşları derken uzun bir “acaba” listesi ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

En Popüler Meslek Grupları

Açık pozisyonların sayısı her geçen yıl artıyor ve Almanya’daki işverenler acil bir şekilde (uzman) personel arıyor. Almanya ekonomisinin kalkınması, Almanya dışından gelecek iş gücüne bağlı.