top of page

Başvuru Modelleri

Hizmetlerimiz altında başvuru seçenekleri ayrıntılı bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

iş görüşmesi

Çalışma Başvuru Formu

İş Arayanlar

Profil oluşturma ve ön seçim hazırlığı değerlendirmesi, Türkiye'de edinilen mesleki yeterliliklerin kontrolü, Tüm vize prosedürleri için destek ve yönlendirme, Meslek tanıma sürecinde destek, Resmi ve idari sorular için destek, Şirket / Çalışan süreçleri için destek

İşverenle koordineli olarak Almanya'daki çalışanlara destek (konut, sigorta vb.)

Online Ders İzlemek

Oryantasyon Eğitimi

Eğitim

İşe yeni başlayan çalışanın, ilk iş gününde en ihtiyacı olan şeylerden biri “duyarlılık”. İş görüşmesi sırasında tanımlanan işlerin hangilerinden sorumlu olduğu, iş akışları, yöneticisi ve çalışma prensibi, projeler, iş arkadaşları derken uzun bir “acaba” listesi ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

İş Anlaşması

Personel Talep Formu

Şirketler için

- Şirket Açıklaması (Detaylı)

- Şirket Tanıtımı (Personel)

- Çalışanların entegrasyon süreci

- Vize başvurusu ve işlemleri için destek

- Meslek tanıma süreci ile destek

- Resmi ve idari sorular için destek

- Şirket / Çalışan süreçleri için destek

- İşverenle koordineli olarak Almanya'daki çalışanlara destek (Konut, sigorta vb.)

Birlikte Ders Çalışan Öğrenciler

Almanca Dil Eğitim Programı

Eğitim

Almanya’da çalışmanın ve yaşamanın önkoşulu, tabii ki Almanca dilini konuşabilmektir; dil kursunu en azından B1 seviyesinde (çalışılan meslek dalına bağlı olarak B2 de gerekebilir) tamamlamadan, genel olarak Almanya için çalışma vizesi alamazsınız. Ancak bundan bağımsız olarak da; göç eden herkese, yaşamak ve çalışmak istediği ülkenin dilini öğrenmesini öneriyoruz...

BT Danışmanlığı

Gelir Ortaklığı Programı

İş Ortaklığı

Dünyaya açılan en büyük gelir ortaklığı programlarından birisine hoşgeldiniz. Turmeks Gelir Ortaklığı; İçerik oluşturucuları,yayıncılar, blog yazarları, sosyal medya kullanıcıları ve iyi sunumcular ile kendi bağlantılarınız üzerinden kazanç elde etmenize yardımcı olur. Turmeks ile İş ortaklığı programı üzerinden referans kodunuzu kullanarak kitlelerinizden nitekli başvuru işlemlerinizden ve diğer programlarımızdan kazanç elde edebilirsiniz. 

Turmeks, uluslararası kurumsal olarak toplumda güven oluşturan ve ortaklarının sınanmış bilgi ve tecrübesiyle önemli yapıya sahip bir şirkettir. Biz, Almanya genelindeki iş sektörlerindeki partnerlerimiz ile yürüttüğümüz iş birlikleri ağı sayesinde sizlere yeni iş fırsatları sunuyoruz.

Telefon

+90 242 350 07 11

E-Posta

Bağlantı

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Çağlayan Mh. 2056 Sk.

White life Apt. 18/9, TR 07230

Adres

bottom of page