top of page

Biz Kimiz ?

Turmeks, kurumsal olarak toplumda güven oluşturan, önemli yapıya sahip uluslararası bir şirkettir.
Biz, Almanya genelindeki iş sektörlerindeki partnerlerimiz ile  yürüttüğümüz iş birlikleri sayesinde sizlere yeni iş fırsatları sunuyoruz.

Turmeks, uluslararası kurumsal olarak toplumda güven oluşturan ve ortaklarının sınanmış bilgi ve tecrübesiyle önemli yapıya sahip bir şirkettir.


Biz, Almanya genelindeki iş sektörlerindeki partnerlerimiz ile  yürüttüğümüz iş birlikleri ağı sayesinde sizlere yeni iş fırsatları sunuyoruz.


Turmeks ve ekibimiz, Almanya'da Şahıs ve Şirket sektöründe Türkiye'den nitelikli iş gücü kazanma konusunda  uzmanlaşmıştır. Farklı kültürleri bir arada bulunduran Türkiye ve Almanya'da bulunan ofislerimiz ile  Almanya genelindeki İş kuruluşlarına ihtiyaçları olan personelleri istihdam etmeleri konusunda hizmet vermekteyiz.


Firmamız Turmeks, profesyonel ve şeffaf çalışma anlayışı ile dil ve diğer eğitim seminerlerinden yasal işlemlere ayrıca Almanya'daki yeni yaşam temponuza uyum sürecinizde bir çok faaliyet noktasında  ve bir çok alanda adaylarımıza destek olmaktayız.

Bütünsel bir yaklaşım ile Almanya'daki yeni işvereniniz ve yaşamınıza hızlı ve kolay bir şekilde adapte olmanızda sizi destekliyoruz.


Saygılarımızla...
bottom of page