top of page

Turmeks Alman Türk ağı, Türkiye'den kalifiye uzmanları Almanya'ya yerleştiriyor

Güncelleme tarihi: 9 Ara 2022

Merkezi Türkiye Antalya Merkez'de bulunan Turmeks, kalifiye uzmanları ve yöneticileri Almanyaki önde gelen metropol bölgesinde bulunan firmalarında iş fırsatlarını bulur ve ötesine yerleştirir.

Turmeks - Türkiye'den kalifiye uzmanlar için Almanya 'da işe yerleştirme Anonim Şirketi:

Merkezi Türkiye Antalya Merkez'de bulunan Turmeks, kalifiye uzmanları ve yöneticileri Almanyaki önde gelen metropol bölgesinde bulunan firmalarında iş fırsatlarını bulur ve ötesine yerleştirir.


Bazen oldukça uzmanlaşmış işgücünün profilinin çıkarılması ve işe alınması birçok durumda Türkiye'de hali hazırda gerçekleştirilmektedir. Arabuluculuk ilerledikçe şirket gerekli adımlarla destek sunar. Örneğin, iş arayanlar, Türkiye'de edinilen mesleki niteliklerin karşılaştırılmasında ve müteakip mesleki tanınma sürecinde destek bulabilirler. Ayrıca tüm vize formalitelerinde ve birçok resmi ve idari sorularınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Turmeks A.Ş., Turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Yıllar içinde kurduğumuz mükemmel bağlantılar, hem iş arayan nitelikli işgücünün hem de ilgili Alman ekonomik sektörlerinin doğrudan yararlandığı çoklu sinerjilere izin veriyor.


Türkiye'den Almanya'ya kalifiye uzmanların başarılı bir şekilde işe alınması, iyi gelişmiş, oldukça farklılaşmış bir Alman-Türk ağına dayanmaktadır. İŞ ALMANYA'DA | İŞ AJANSI, yerleştirme teklifini hem doğrudan nitelikli uzman arayan Alman şirketlerine hem de Almanya ve Türkiye'deki Türk iş arayanlara yönlendirmektedir . Çok çeşitli profesyonel alanlara hizmet verilmektedir. BT ve lojistikten elektrikçilere, mekatronik mühendislerine, araba tamircilerine, inşaat işçilerine, ressamlara, kuaförlere, aşçılara, kasaplara ve çok daha fazlasına kadar çeşitli çalışma alanları vardır.


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page